Dla kogo mikro-wieża?

Udostępnij na:

Praktycznie każdy człowiek lubi słuchać muzyki albo radia. Co jednak zrobić, jeśli nie ma się środków albo miejsca na pełny zestaw audio? Rozwiązaniem może być mini-wieża czyli małe urządzenie spełniające podobne funkcje jak full-zestaw.

Pierwszym atutem mini-wieży jest z pewnością jej cena, która jest znacznie niższa niż w przypadku jej dużego odpowiednika. Należy więc zaznaczyć iż już całkiem niezłe modele da się znaleźć w przedziale około 400 – 600 złotych, co nie jest kwotą dużą, jeśli porówna się je do zakupu „dużego zestawu”.

Jeśli dobrze dobierzesz mini-wieżę wówczas nie musi być ona dużo gorsza od swojej większej odpowiedniczki. Naprawdę dobry sprzęt z tej kategorii jest z pewnością wystarczający dla przeciętnego słuchacza muzyki bądź radia. Głośniki nie będą może odpowiednie do poczucia się jak w operze czy na widowni teatru ale z pewnością posłuchasz na nich zwykłej muzyki bądź wiadomości radiowych.

Mini-wieża to również oszczędność miejsca bardzo ważna w przypadku kawalerek, mniejszych mieszkań czy też studenckich stancji. Są to miejsca, gdzie każdy metr kwadratowy wolnej przestrzeni musi być rozplanowany z rozmysłem, a mniejsze urządzanie audio z pewnością w tym pomoże.

Mini-wieża to także wygoda jeśli chodzi o przenoszenie – taki zestaw waży dużo mniej niż jej „większa siostra” i dzięki temu nie będzie więc problemu ze zmianą jej położenia czy tez po prostu sprzątaniem pod nią.

Podsumowując – będzie to dobry wybór dla osób, które nie są melomanami ale przede wszystkim chcą słuchać muzyki na co dzień oraz być na bieżąco z wiadomościami podawanymi przez serwisy radiowe. Jeśli do tego doda się jej ekonomiczność odnajdą się w tej grupie także osoby, które nie chcą wydawać fortuny na sprzęt audio.

Oczywiście mini-wieża, jak każde urządzenie elektroniczne powinna być kupowana z wiadomego źródła, zapewniającego serwis i gwarancję w razie zepsucia się, a także najlepiej z dodatkowym pakietem ubezpieczenia.

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

CommentLuv badge