Do salonu, kuchni i sypialni. Wybierz swoją idealną lampę!

Udostępnij na:

Lampy stojące są jednym z najpopularniejszych rodzajów tych urządzeń. Doskonale sprawdzają się w wielu pomieszczeniach, w tym w salonie, sypialni czy kuchni. Jaki jednak konkretnie rodzaj lampy stojącej najlepiej wybrać?

Lampy stołowe

Dobierając oświetlenie do salonu, kuchni czy sypialni, warto zdecydować się na lampy stołowe. Możemy postawić je właściwie w każdym miejscu, między innymi na stoliku, ławie, stole, blacie czy regale, dzięki czemu zapewnimy odpowiedni dopływ światła w każdym punkcie pomieszczenia.

Stołowe lampy stojące są dostępne w najróżniejszych wzorach, kształtach i kolorach, dzięki czemu mogą stać się idealnym uzupełnieniem każdej aranżacji. Miłośnikom klasyki poleca się lampy o prostym wykończeniu, w stonowanych odcieniach, natomiast amatorzy szalonych dodatków mogą z powodzeniem skusić się na model o finezyjnym kształcie, krzykliwej barwie czy z wzorzystym abażurem.

Lampy podłogowe

Stojące lampy podłogowe bardzo dobrze pełnią swoją funkcję w pokojach dziennych, sypialniach i kuchniach. Choć najlepiej prezentują się w kątach pomieszczeń, bez obaw możemy ustawić je tuż w aneksie wypoczynkowym zaaranżowanym w centrum salonu.

Oferta lamp podłogowych potrafi zaskoczyć różnorodnością wzorów poszczególnych modeli oraz ich niebanalnym wykończeniem czy ciekawą kolorystyką.

Lampy biurkowe

Wybierając lampkę biurkową należy mieć na uwadze, że od jakości dawanego przez nią światła zależy komfort naszej pracy, jak również nasze zdrowie. Odpowiednia lampka powinna dobrze oświetlać biurko, dzięki czemu będziemy mogli bez uczucia zmęczenia i przytłoczenia poświęcić się pracy przy komputerze lub czytaniu książki.

Lampy wtykowe

Stosunkową nowością w ofercie są lampy wtykowe, umieszczane bezpośrednio w kontakcie. Dają niewielkie, choć wyraźne światło, jednak ze względu na ich finezyjną formę mogą stać się wyjątkową dekoracją sypialni dziecięcej. Lampy wtykowe są dostępne między innymi w kształcie motyla, róży, słońca oraz serca.

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

CommentLuv badge